Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Nieprowice

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom wolnostojący Nieprowice

Nieprowice,świętokrzyskie

350 000 zł85 m² 4 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi, położona w Nieprowicach gmina Złota. Zabudowę stanowi dom murowany, po remoncie do dobrym stanie technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom wolnostojący Działoszyce

Działoszyce(Nieprowice + 17 km)

199 000 zł60 m² 3 316,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:565 m²

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Twoje M Oferuje na sprzedaż wolnostojący, praktyczny, jednorodzinny, dom w atrakcyjnej okolicy Działoszyce. Prezentuję Państwu dom położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Widuchowa

Widuchowa(Nieprowice + 19 km)

89 000 zł1 253 m² 71,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferujemy atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Widuchowa - 4 km od Buska-Zdroju. Przedmiotem oferty jest działka nr 1615/2 o pow. 1253m2, - 2 linia zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Baranów

Baranów(Nieprowice + 13 km)

115 000 zł3 463 m² 33,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Obniżka ceny! Przedstawiam do sprzedaży działkę o powierzchni 3463 m2 położoną w Baranowie 13 km od Buska-Zdroju. Działka położona w ustronnym, cichym miejscu, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Strożyska(Nieprowice + 16 km)

48 500 zł681 m² 71,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Przedmiotem oferty są działki budowlane położone w miejscowości Strożyska (gmina Nowy Korczyn). Dostępne są cztery ostatnie działki, idealne pod budowę domu w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Orła Białego

Busko-Zdrój(Nieprowice + 13 km)

269 000 zł45,30 m² 5 938,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 45.3 m2, położone na IV piętrze w bloku nr 8 na osiedlu Orła Białego w Busku-Zdroju. Bardzo atrakcyjne położenie: w centrum Buska, blisko rynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Przemysłowa

Kazimierza Wielka(Nieprowice + 17 km)

799 000 zł631 m² 1 266,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:2 153 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży sprzedaży pawilonu handlowo usługowego na ul. Przemysłowej, w Kazimierzy Wielkiej, województwo świętokrzyskie. Budynek ma powierzchnię 631, 25 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 945 zł104,31 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Premium Apartment prezentuje: penthouse na wyłączność Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na piętrze 4 w 4 piętrowym nowym budynku oddanym w 2023 roku Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Szaniec

Szaniec(Nieprowice + 16 km)

99 000 zł1 320 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną położoną w pożądanej lokalizacji Szaniec, busko Zdrój. Nieruchomość o wielkości 1320 m2 idealna pod zabudowę jednorodzinną,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kostera

Kostera(Nieprowice + 22 km)

379 000 zł130 m² 2 915,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:721 m²

Biuro Nieruchomości Twoje M prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży - elegancki dom jednorodzinny koło Buska Zdrój. Jeśli marzysz o nowoczesnym, komfortowym domu w spokojnym otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Skorczów

Skorczów(Nieprowice + 20 km)

635 000 zł180 m² 3 527,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena! Biuro kmt nieruchomości z Kazimierzy Wielkiej przedstawia ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w miejscowości Skorczów, powiat kazimierski, świętokrzyskie. Numer działki.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij